GODZINY OTWARCIA: poniedziałek – piątek: 8:00 – 20:00

Strona główna » Atuty

Nasze Atuty

 

 

Wygranie nagrody Hipokratesa to ogromne wyróżnienie dla każdego lekarza, w tym także dla dentystów. Zdobyta nagroda to potwierdzenie wysokiej jakości usług medycznych, jakie świadczymy w naszych gabinetach stomatologicznych.

1.Jednym z najważniejszych atutów naszych gabinetów jest doświadczenie i wiedza, jakie posiadamy. Nasz personel to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy stale doskonalą swoje umiejętności i śledzą najnowsze trendy w stomatologii.

2.Kolejnym naszym atutem jest wyposażenie gabinetów w najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Dzięki temu możemy zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu podczas wykonywanych zabiegów.

3.Ważnym aspektem naszej pracy jest również indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zawsze staramy się wysłuchać jego potrzeb i oczekiwań, a następnie dobierać najlepsze rozwiązania lecznicze. Dzięki temu nasi pacjenci czują się u nas swobodnie i mają pewność, że ich zdrowie i komfort są dla nas najważniejsze.

4.Ostatnim atutem, na którym bardzo nam zależy, jest dbałość o atmosferę w naszych gabinetach. Staramy się, aby panowała u nas przyjazna i przyjemna atmosfera, która pozwala naszym pacjentom na relaks i odprężenie.

Wygranie nagrody Hipokratesa to dla naszej ekipy ogromne wyróżnienie, które dodaje nam jeszcze więcej motywacji do ciągłego doskonalenia naszej pracy i podnoszenia jakości świadczonych usług medycznych.

Nowoczesny Sprzęt

Nasz gabinet należy do najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych w Polsce, spełniający najwyższe światowe standardy.

Więcej

Pełna Diagnostyka

W naszym Centrum Implantologii dysponujemy pełną diagnostyką radiologiczną w tym mamy możliwość wykonywania tomografii 3D..

Więcej

Bezbolesne leczenie

W naszym centrum znieczulamy pacjentów bezboleśnie dzięki komputerowemu systemowi znieczuleń SleeperOne.

Więcej

Profesjonalny Zespół

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani, ambitni lekarze, których zainteresowania obejmują różne dziedziny stomatologii.

Więcej

Projektowanie Uśmiechu

Zobacz efekt zanim podejmiesz decyzję.

Więcej

Najlepsze Materiały

W trosce o najwyższą jakość wykonywanych usług stosujemy tylko najlepsze i sprawdzone materiały wiodących marek.

Więcej

Niepowtarzalny Nastrój

Kornmed Clinic to miejsce, w którym skuteczne i szybkie leczenie jest tak samo ważne, jak poczucie bezpieczeństwa oraz zadowolenie pacjenta. 

Więcej

Certyfikaty Jakości

Jakość gwarancją wykonywania usług na najwyższym poziomie.

Więcej

Raty 0%

Finansowanie i płatności ratalne MediRaty.

Więcej

Sprawdź jak do nas dotrzeć