GODZINY OTWARCIA: poniedziałek – piątek: 8:00 – 20:00

Strona główna » Atuty » Materiały

Materiały

W trosce o najwyższą jakość wykonywanych usług stosujemy tylko najlepsze i sprawdzone materiały wiodących marek:

System implantologiczny Straumann

jest zaprojektowany z myślą o pacjencie w tym procesie poprzez polepszenie efektów leczenia bazując na pionierskich rozwiązaniach w historii implantologii oraz rzetelnych dowodach naukowych. Firma ma ponad 14 milionów implantów wszczepionych na całym świecie.


Zaufanie opierające się na 60 latach jakości i innowacji.

Gradia Direct

jest wysokiej jakości światłoutwardzalnym kompozytem nowej generacji produkcji Japońskiej do bezpośredniego wypełniania ubytków klasy I – V, do odbudowy ubytków klinowych i w cemencie korzeniowym oraz licówki, a także do zamykanie diastem.

Dentsply

Będąc pionierem w dziedzinie produkcji materiałów i sprzętu stomatologicznego w wymiarze światowym Dentsply może poszczycić się ponad stuletnią historią wielkich dokonań w tej dziedzinie. Kontrola jakości Dentsply jest systematyczna, dzięki czemu powstają doskonałe produkty. Produkty “Made in Germany” zależą od ponad czterystu pracowników w Konstancji, którzy zajmują się rozwojem, produkcją i dystrybucją wiodących na rynku materiałów Dentsply.

Planmeca Oy

Planmeca Oy jest jednym ze światowych liderów w produkcji urządzeń medycznych wykorzystywanych w wielu dziedzinach opieki zdrowotnej. Produkty są dystrybuowane w ponad 120 krajach na całym świecie, a asortyment obejmuje cyfrowe aparaty dentystyczne, urządzenia do obrazowania 2D i 3D, kompleksowe rozwiązania CAD / CAM i oprogramowanie. Planmeca Oy z siedzibą w Helsinkach, w Finlandii, jest największą prywatną firmą w dziedzinie sprzętu stomatologicznego i jednocześnie jest firmą założycielską Planmeca Group.

Carl Zeiss

to firma o długiej tradycji, założona przez Carla Zeissa w roku 1846 w Jenie jako warsztat optyki i mechaniki precyzyjnej. Od roku 1872 mikroskopy produkowane w Jenie były budowane na podstawie obliczeń naukowych i dlatego też cechowały je znacznie lepsze właściwości optyczne. Obecnie Światowy lider systemów optycznych.

Zimmer

Firma Zimmer to szwajcarska precyzja jeżeli chodzi o sprzęt nie tylko stomatologiczny, ale także ogólnomedyczny. Trwałość, niezawodność oraz bezpieczeństwo podczas każdego zabiegu.

Sprawdź jak do nas dotrzeć